Рилци и Спартак II (Варна) не излъчиха победител

1:1 завършиха в Добрич, местния Рилци и дубъла на Спартак (Варна). Двубоят е от петия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините започнаха вихрено и доминираха в началната половина на първото полувреме. Дейвид Венциславов излезе сам срещу вратари и откри резултата в 10-ата минута. Още една възможност за гол създадоха домакините, но я пропиляха. Мачът стана равностоен от средата на първата част. Секунди преди края й, Денислав Лалов пропусна да изравни.

Димитър Трендафилов: Искаме да играем трудни мачове

Двуостра беше битката след почивката. Имаше голови възможности пред двете врати. Варненци се възползваха в 57-ата минута, когато Георги Дичев беше най-съобразителен в суматохата и изравни. Нервите обаче взеха връх. В 70-ата минута рефера отстрани с червен картон добричкия вратар Пенко Димов. Десетина минути по-късно, Дакарай Трой от варненския състав получи втори жълт и червен картон. Имаше още шансове за попадение пред двете врати, като футболист на Рилци уцели гредата.