100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Разгром изстреля Черноморец (Балчик) на върха

Черноморец (Балчик) разгроми гостуващия му Спортист (Генерал Тошево) с 6:1 и излезе на лидерската позиция. Двубоят е от седмия кръг на Североизточната Трета лига.

В Черноморец (Балчик) очакват надиграване със Спортист

Домакините можеха да бият и с двуцифрен резултат. Тон за победата даде Габриел Вулкано, само 120 секунди след началния съдийски сигнал. Даниел Георгиев удвои от фаул в 21-ата минута. Иван Цачев направи резултата класически в 48-ата минута. Само за 180 секунди Алекс Наков се разписа два пъти – 5:0.

Спортист (ГТ): Не отиваме като обречени в Балчик

Росен Николов реализира почетното попадение за Спортист в 59-ата минута. Малко след това Габриел Вулкано вкара втория си гол.