Гигант няма спиране

Гигант (Съединение) надви в Карнобат едноименния тим с 2:0 и записа осма поредна победа. Двубоят е от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Георги Мечечиев контролираше всичко на терена през 90-те минути. Въпреки надмощието си, гостите не успяха да реализират попадение близо час. Това обаче се случи в 55-ата минута, когато Кристиян Николов центрира и Муса Аурел откри резултата с глава. Попадението отприщи футболистите на Гигант.

Мечечиев: Идва по-трудното

Десетина минути по-късно Свилен Щерев изведе Георги Стайков и той вкара втория гол. След още 10 минути Здравко Жилов тресна гредата на домакините. Георги Мавродиев също пропусна да им вкара.