Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Атлетик (Куклен) и Берое II не се победиха

Атлетик (Куклен) завърши при резултат 2:2 в гостуването си на Берое II в среща от 10-ия кръг на ЮИ Трета лига. Двубоят започна добре за домакините, които откриха резултата в 13-ата минута чрез Илиян Георгиев, но гостите изравниха десет минути преди края на полувремето. В средата на втората част те успяха и да поведат в резултата след контраатака. В 72-ата минута капитанът на Атлетик (Куклен) удари без топка и при спряла игра Стоян Вергиев, за което получи само жълт картон, но той бе негов втори в срещата и все пак бе отстранен от игра. Три минути след това Симеон Германов бе най-съобразителен след изпълнение на корнер и изравни резултата. Десет минути преди края на срещата Теньо Тенев от състава на „зелените“ също получи втори жълт картон и напусна двубоя. В последната минута на мача Росен Димитров от домакините пък бе изгонен с директен червен картон за влизане в краката на съперников играч.

Кукленци имаха претенции към съдийството по време и след мача. Атлетик е 12-ти с 13 точки, а в следващия кръг е домакин на позакъсалия Левски (Карлово). Берое-2 има в актива си 5 точки. В следващия кръг тимът гостува на Верея (Стара Загора).