Гранит надигра Надежда и записа втора победа от началото на сезона

Гранит (Владая) стигна до втората си победа от началото на новия сезон, след като се наложи с 2:1 над Надежда (Доброславци) в мач от 8-ия кръг на Група “Б” на Югозападната Трета лига. Още в 10-ата минута домакините откриха, след като Евгени Петров си вкара автогол. Малко преди края на първата част Божидар Христов заби втори гол за Гранит (37’) и така отборът от Владая се прибра с комфортен аванс на почивката.

През втото полувреме Надежда успя да върне едно попадение, което обаче не се оказа достатъчно. То падна в 82-ата минута, когато Стилиян Симеонов вкара от дузпа, за да оформи крайното 2:1.

С тази победа Гранит прекъсва серията си от 5 мача, в които не успява да грабне трите точки. Последната победа на тима дойде в първия кръг срещу дубъла на Левски. Владайци се намират на 8-ото място с 8 точки, но имат и един мач по-малко. Надежда от своя страна записва трета загуба подред и остава последна с едва 2 точки и все още без победа.