Локо (Мездра) удари Янтра (ПТ) и продължава с пълен актив

Локомотив (Мездра) надигра у дома Янтра (Полски Тръмбеш) с 3:0 и събра пълен точков актив. Двубоят е от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех на домакините, които можеха да вкарат и още голове. Не го позволи обаче отличния в този мач капитан и вратар на гостите Радослав Рашков. Той обаче беше безпомощен в средата на първата част, когато Васил Калоянов откри резултата с глава сред центриране на Светослав Валериев.

В средата на второто полувреме Ивайло Бояджиев удвои след подаване на Михаил Иванов. В последните секунди Рашков отрази опасен удар на Гроздан Илиев, но при добавката на влезлият като резерва Тодор Горанов стана 3:0.