Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Локо (Мездра) продължи силната серията

Локомотив (Мездра) надви втория отбор на Етър с 4:2 във Велико Търново и продължава с пълен актив. Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Ивайло Бояджиев даде тон за успеха с гол от фаул в 20-ата минута.

В Локо (Мездра) очакват труден мач във Велико Търново

Четвърт час по-късно Васил Калоянов удвои след пас на Ваньо Иванов. Последният направи резултата класически в началото на втората част. След това последователно Ваньо Иванов и Калоянов излязоха по веднъж очи в очи с търновския вратар, но не успяха да го преодолеят.

Етър II: Класирането показва класата на противника

В 60-ата минута домакините изпълниха корнер, топката беше избита, после върната пред вратата на „железничарите“, където Росен Върбишки я насочи в мрежата. Интригата окончателно изчезна в 71-ата минута, когато Бояджиев от нищожен ъгъл вкара за 1:4. В последните секунди Калоян Ненчев центрира и Атанас Атанасов фиксира окончателното 2:4.