Андора с първа победа като гост в Лигата на нациите

Андора постигна първата си победа като гост в Лигата на нациите изобщо, след като надигра с 2:0 Лихтенщайн във Вадуц в двубой от група 1 на лига "D". Алберт Росас откри резултата още в четвъртата минута, след като засече с глава центриране на Мартинес. В 80-ата минута Жоан Сервос вкара втори гол за гостите, които с днешния успех събраха седем точки. Лихтещайн остава на дъното без точков актив. За отбора това бе 11-а поредна загуба и общо 23-ти мач без победа.

В последния кръг Андора приема лидера в групата Латвия, докато Лихтенщайн гостува на Молдова. Тези два мача ще решат битката за първото място.