Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:1

Литва изпусна шанса си и изпадна от лига "С"

Литва и Фарьорски острови не успяха да се победят в срещата помежду си от група 1 на лига "С" в Лигата на нациите. Срещата завърши при резултат 1:1, но това бе лоша новина за домакините, които изпуснаха и последния си шанс за спасение и изпадат в по-долната дивизия за следващия сезон.

Фарьорски острови първи поведоха в мача в 22-рата минута с гол на Якуп Андреасен. Викинтас Сливка пък възстанови равенството в 41-вата минута. До края домакините направиха всичко възможно да вземат трите точки, но така и не успяха особено да притеснят своя съперник и резултатът остана непроменен.

След този двубой Фарьорски острови остава на 3-тото място в класирането с 5 точки. Литва пък е на последната 4-та позиция с 1 точки в актива си.