"Розите" разбиха Янтра и продължават за Купата

Петият в класирането на Югоизточната Трета лига Розова Долина (Казанлък) разгроми с 3:0 професионалния Янтра (Габрово) в мач от 1/32-финалите за Купата на България. Момчетата на Атанас Апостолов шокираха възпитаниците на Сашо Ангелов с два бързи гола до десетата минута, което се оказа решаващо за крайния резултата. Първо Пламен Колев бе точен от дузпа в 5-ата минута, а Венцислав Иванов удвои в 10-ата минута.

Сериозната преднина от самото начало даде самочувствие на “розите”, които запазиха предната си до 89-ата минута, когато Цветан Чахов вкара и трети гол за домакините, като нанесе изненадващо тежка загуба на състава от Втора лига.

РОЗОВА ДОЛИНА (КАЗАНЛЪК) 3:0 Янтра (Габрово)
1:0 Колев (5-д)
2:0 Иванов (10)
3:0 Чахов (89)