Монако с трета поредна победа

Монако записа трета поредна победа в Лига 1, след като стигна до успех с 3:0 при гостуването си на Реймс. След трудеи старт на сезона монегаските вече се изкачиха на пето място с 14 точки.

Мачът не предвещаваше такъв изход в началото, още повече, че Рубен Агилар от Монако се контузи. В 22-ата минута обаче Брадли Локо от Реймс бе изгонен с директен червен картон, след като задържа като последен в защита Емболо. Това бе петият червен картон за домакините от началото на сезона. Въпреки това първото полувреме завърши с нулево равенство.

Веднага след почивката Аксел Дизази центрира, а Головин с глава откри за монегаските с първия си гол за сезона. Реймс продължи да се бори и Балогун бе близо до изравняването. В самия край на мача успехът на Монако стана убедителен с попадения на Такуми Минамино и Бен Йедер

Снимки: Imago