Страхил Попов отново не дебютира за Юмраниеспор

Новото попълнение на Юмраниеспор Страхил Попов за втори пореден път не попадна в групата на тима и дебютът му засега се отлага. Вчера новакът в турската Суперлига загуби с 1:2 у дома от един от бившите отбори на Попов - Касъмпаша, и остава в зоната на изпадащите без победа и с едва 2 точки в актива си.

Касъмпаша поведе с точен изстрел на Флоран Кадергьонай в 36-ата минута от дузпа, а в 83-тата решиха всичко в своя полза с попадение на Стефан Бахокен. Юмраниеспор успя само да намали чрез Антонио Мършич в добавеното време. Хърватинът се разписа след подаване на Умут Найир.

Бешикташ изненадващо се препъна срещу новака Истанбулспор - 2:2. "Черните орли" на два пъти повеждаха с голове на Жорж-Кевин Нкуду и Воут Вегхорст, но домакините се добраха до равенството с попадение на Али Ясар в 86-ата минута. Така Бешикташ събра 14 точки и пропусна да се изравни с лидерите Адана Демирспор и Галатасарай.