ЦСКА 1948 II разби Миньор (Перник) в първия мач на "чуковете" след ерата "Янев"

Дублиращият тим на ЦСКА 1948 отнесе Миньор (Перник) с 4:1 на Стадиона на мира, като това беше първи двубой на "жълто-черните" след раздялата с Христо Янев. "Червените" излязоха на върха в класирането във Втора лига, като отборът на Валентин Илиев има равни точки с другия водач Спартак (Плевен), който загуби в Своге по същото време.

Георги Иванов откри резултата за гостите от София в 13-ата минута, а Денислав Александров удвои резултата след само пет минути. В началото на второто полувреме централният нападател Валентин Йосков покачи на 3:0 за дубъла на ЦСКА 1948. Последва почетно попадение за Миньор, дело на младока Стелиън Георгиев. Към края Денислав Александров оформи крайния резултат.