Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 1:4

Лудогорец U15 с двойна класика над Спартак (Плевен)

Лудогорец U15 разгроми с 6:0 връстниците си от (Плевен) в мач от 7-мия кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

"Орлите" откриха още в първата минута чрез Димитър Мрънков. Само минута по-късно Калоян Божков вкара за 2:0. Класическата преднина бе факт в 23-та минута, като Мрънков се разписа директно от ъглов удар.

При този резултат завърши първото полувреме. След почивката разградчани стигнаха до 4:0 в 42-та минута. Точен бе Йоан Анастасов.

Димитър Мрънков оформи своя хеттрик за 5:0 в 52-та минута. Крайното 6:0 фиксира Илиян Гатински. Той завърши отлична многоходова атака на отбора, преминала през почти всички футболисти на "орлите".