Сблъсъци между феновете белязаха мач от Лигата на конференциите

Сблъсъци между феновете на Ница и Кьолн станаха причина срещата да започне почти час по-късно от планираното. Привърженици на двата отбора се биха и хвърляха факли на стадион "Алианц Ривиера". Капитанът на Кьолн Йонас Хектор дори се обърна към феновете по трибуните, като ги призова към мирно гледане на мача.

След като нещата се успокоиха, двата отбора излязоха на терена и завършиха 1:1. Стефен Тигес откри за гостите, които водеха на почивката, а Анди Делорт изравни от дузпа в 62-ата минута.

В другия мач от група D Словачко и Партизан направиха голово шоу в Чехия, завършило 3:3. Домакините поведоха с 2:0, но последва обрат до 2:3 преди Либор Козак да изравни седем минути преди края.

Снимки: Imago