Тунчев: Бяхме доста плахи през първото полувреме

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев говори след поражението на тима с 0:2 от Левски в двубоя от 9-ия кръг на efbet Лига.

"Бяхме доста плахи през първото полувреме. Допуснахме гол и не успяхме да се съберем и да създадем шанс за гол. През втората част вдигнахме нивото, но отново нямахме положение за гол. Не играхме добре през първото полувреме във фаза атака, но се бяхме затворили добре в защита. Статичното положение промени нещата.

Левски набира скорост! "Сините" удариха и Арда

Трябва да се опитаме да оправим играта при гостуванията. В Кърджали играем по различен начин", заяви Тунчев.

Снимки: Борислав Цветанов