Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград 1:0

Лион допусна първа грешка

Лион допусна първа грешка от началоот на сезона, след като завърши наравно 1:1 при гостуването си на Реймс в среща от четвъртия кръг в Лига 1. Японецът Джуня Ито даде аванс за домакините в 24-ата минута, но съотборникът му Дион Лопи извърши грубо нарушение в 63-ата минута, получавайки червен картон. "Хлапетата" се добраха до равенство чрез Муса Дембеле, който влезе като резерва и беше точен четири минути преди края на редовното време.

Реймс има само два точки и се намира на 19-то място в шампионата на Франция, докато Лион е на четвърта позиция със 7 точки след 3 изиграни мача.

Снимки: Imago