Созопол и Янтра завършиха наравно в двубой с много нерви и три червени картона

Созопол и Янтра завършиха наравно 1:1 в мач от седмия кръг на Втора лига. Двата отбора си отбелязаха по един гол през двете полувремена и си разделиха по една точка.

Венцислав Гюзелев откри резултата за Созопол в 36-ата минута и когато отборът вече се виждаше победител, дойде голямата драма 10 минути преди края на срещата.

Главният съдия отсъди дузпа в полза на гостите, която породи много напрежение в лагера на "небесносините" и те получиха 3 червени картона. Единствено Диян Молдованов бе от играчите, които бяха на терена в този момент. Заради сериозните си претенции двама от резервната скамейка също бяха декорирани в червено.

Резултати и голмайстори във Втора лига

В крайна сметка Петър Казаков се нагърби с изпълнението на 11-метровия наказателен удар и с точен изстрел оформи крайното 1:1.

Отборът на Янтра остава непобеден от началото на сезона, като до момента възпитаниците на Сашо Ангелов имат една победа и 6 равенства.

Созопол пък продължава да изпитва сериозни проблеми и заема предпоследното място във временното класиране.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!