Ново разочарование за ФКСБ

ФКСБ вкара ранен гол на гостуващия Викинг, но загуби с 1:2 първия мач от плейофите в Лигата на конференциите. Румънският гранд, който е много колеблив в изявите си от началото на сезона, допусна голям брой грешки в защита и ще трябва да покаже съвсем различно лице в Норвегия, ако иска да се класира за груповата фаза.

Точен за ФКСБ беше Флоринел Коман в 3-ата минута. Топката стигна до него след щастлив рикошет и една от звездите на домакините се възползва. Викинг обаче върна попадението секунди по-късно, когато отбраната на ФКСБ изпусна Кевин Кабран и шведът с мощен удар не остави шансове на Щефан Търновану.

В 14-ата минута изстрел на Малком Еджума от ФКСБ срещна гредата, а в 35-ата Сондре Бьоршол направи пълен обрат в полза на гостите. След почивката Викинг се защитаваше много спокойно и не позволи на тима от Букурещ да създаде почти никакви опасности пред вратата на Патрик Гунарсон.

Снимки: gsp.ro