Очаквайте: На живо от "Герена" с последни новини за Левски

Лийдс пречупи Уулвърхамптън на старта

След като миналия сезон Джеси Марш изведе Лийдс до спасение, сега той видя как неговият отбор стартира с победа новата кампания. Йоркшърци спечелиха с 2:1 домакинството си на Уулвърхамптън, въпреки че изоставаха още в началото на мача. Даниел Поденс откри резултата още в шестата минута. Родриго изравни в 24-ата минута, а автогол на Аит-Нури донесе успеха на домакините.

Марш пусна четирима дебютанти в стартовия състав. Новите идеи на мениджъра се видяха още в първия мач. Той загуби основни единици като Калвин Филипс и Рафиня, които бяха продадени, но имаше ясна идея как да ги замени. Лийдс не беше убедителен, но успешното начало ще позволи на наставника да налага по-спокойно стила си.

Уулвс имаше сериозни проблеми с контузии, но излезе за битка. "Вълците" имаха силни минути през второто полувреме и бяха близо до гол преди да получат попадение. Липсата на нападател се оказа решаваща, след като Раул Хименес отново е контузен. Вратарят на домакините Илан Мелие направи няколко добри спасявания, но атакуващите играчи на гостите можеха да се справят по-добре.

Снимки: Gettyimages