Факел само раздразни ЦСКА (Москва)

ЦСКА (Москва) разби с 4:1 Факел (Воронеж) в двубой от четвъртия кръг на руската Премиер лига. Новакът в елита изненадващо поведе в резултата след гол от дузпа на Георгий Гогнадзе три минути преди почивката. Това попадение обаче само разгневи „армейците“, които през второто полувреме отвърнаха с четири безответни гола. Констанин Кучаев изравни в 57-ата минута, а в 68-ата ЦСКА също получи 11-метров наказателен удар. Реализира го Хесус Медина, който направи пълен обрат в 70-ата минута. Само две минути след това Фьодор Чалов покачи на 3:1, а в 83-тата Хорхе Караскал оформи крайния резултат.

След тази победа ЦСКА (Москва) се изравни на върха във временното класиране със Спартак (Москва). Двата отбора имат по десет точки след четири изиграни мача.