Динамо (З) не се затрудни в генералната репетиция за гостуването в Разград

Динамо (Загреб) с лекота победи гостуващия Истра 1961 в изтеглен двубой от третия кръг на хърватското първенство. Съперникът на Лудогорец в третия предварителен кръг на Шампионската лига спечели с 4:1 на “Максимир”, а новото попълнение Бошко Шутало дебютира с гол.

Старши треньорът на Динамо Анте Чачич очаквано даде почивка на някои от титулярите си преди гостуването в Разград. Бруно Петкович изобщо не се появи в игра, а Стефан Ристовски, Расмус Лауритсен и Йосип Мишич се появиха през второто полувреме.

“Плавите” поведоха в 11-ата минута с попадение от дузпа на Милан Оршич. В 32-ата привлеченият от Верона Шутало засече с глава центриране на Петар Бочкай за 2:0. Третият гол беше дело на самия Бочкай в 80-ата минута. Малко след това Истра намали чрез Монсеф Бакрар, но Махир Емрели в 88-ата минута оформи крайния резултат - 4:1.

Снимки: PIXSELL