Ботев (Враца) и Локомотив (Пловдив) поглеждат към втора победа в efbet Лига

Днес от 18:30 ч. Ботев (Враца) приема Локомотив (Пловдив) в мач от четвъртия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Христо Ботев" ще бъде ръководен от Красен Георгиев.

Двата отбора записаха по една загуба дотук, но "смърфовете" успяха да спечелят другите си два мача - срещу Хебър и Пирин, докато врачани се наложиха над Ботев (Пловдив) и завършиха наравно със Септември.

Тимът, воден от Александър Томаш, ще бъде крайно мотивиран да постигне успех днес, след като през миналия сезон не успя да надделее над този съперник. Пловдивчани загубиха у дома с 2:4, а в двубоят във Враца нямаше голове.

20 Локомотив (Пловдив) - Хебър (Пазарджик)

Добрата новина за гостите е свързана с картотекирането на тримата нови бразилци - Луан, Матеус да Силва и Евандро, които попаднаха в групата и вероятно ще запишат първи минути с екипа на "черно-белите".