Павликени и Академик (Свищов) вкараха шест гола

3:3 завърши приятелската среща в Павликени между едноименния тим и Академик (Свищов). Домакините дръпнаха с два гола след половин час игра. Стефан Гинчев откри резултата в 15-ата минута с добавка. След още толкова време Даниел Йорданов удвои с глава след центриране от фаул. В 37-ата минута Александър Стоянов засече центрирана топка от съотборник за 2:1. 180 секунди по-късно Александър Миланов изравни, шутирайки от движение. Димитър Костадинов направи обрата в резултата факт в началото на втората част с удар от 25 метра. Четвърт час преди края съдията отсъди дузпа. Стефан Гинчев изпълни, свищовския вратар изби топката, но при втория удар на нападателя стана 3:3. Всичките си 22-ама футболисти пусна в игра треньора на Академик Росен Илков.