Севлиево и Академик (Свищов) си вкараха по веднъж

1:1 завършиха в Севлиево едноименния тим и Академик (Свищов) в приятелска среща. Домакините започнаха обещаващо. Добрин Петров стреля от 20 метра, свищовския страж изби, но втория опит на нападателя беше успешен – 1:0 в 5-ата минута. Двубоят на Петров с вратаря на „студентите“ продължи, но следващите два директни спора завършиха без попадение. Същото се случи и когато Атанас Георгиев излезе на голова позиция. Александър Миланов изравни в 28-ата минута след асистенция на Георги Йорданов. След направените смени, темпото падна през второто полувреме. В 80-ата минута Дилян Дончев тресна гредата на свищовската врата.