Наполи се препъна срещу Балотели и компания

Наполи не успя да победи турския Адана Демирспор в поредната проверка от лятната си подготовка. Възпитаниците на Лучано Спалети стигнаха само до равенство 2:2 срещу Марио Балотели и компания. Срещата се проведе на стадион "Теофело Патини" в Кастел ди Сангро.

И четирите гола в мача паднаха през второто полувреме. Ървинг Лосано откри резултата в 56-ата минута, но в 74-тата Балотели си изработи дузпа, която сам реализира за 1:1.

В 87-ата минута турците получиха втора дузпа в сво полза, а този път зад топката застана Юсуф Сари и отбеляза второ попадение за своя тим.

В добавеното време на мача отново Лосано успя да спаси Наполи от загубата, вкарвайки за крайното 2:2.

Така неаполитанците за пръв път от началото на подготовката си не успяха да запишат победа в контролна среща. Следващата им проверка е с Майорка в неделя.