Етър II победи Янтра (ПТ)

Вторият отбор на Етър надигра Янтра (Полски Тръмбеш) с 3:2 в приятелска среща, играна във Велико Търново. Освен петте гола, имаше още ситуации пред двете врати. Ростислав Данчев откри резултата за гостите в 20-ата минута. Десетина по-късно Димитър Колев изведе Златин Боянов сам срещу вратаря и той възстанови равенството. Малко след почивката Тони Маречков отново даде аванс на Янтра. Александър Гугучков изравни в 61-ата минута, стреляйки от границата на наказателното поле.  В 86-ата минута Александър Плешков изведе Калоян Ненчев зад защита и той осигури успеха на малките „боляри“.