Дубълът на Етър с победа в Севлиево

Вторият отбор на Етър (Велико Търново) спечели приятелска среща в Севлиево срещу едноименния тим с 2:1. Стана двуостър мач с много голови положения. Повечето бяха пред вратата на гостите, където след удари на Атанас Георгиев и Добрин Петров, топката уцели гредите. Домакините владееха инициативата, но не успяха да материализират предимството си като цяло. Галин Стоянов им даде аванс в резултата, половин час след началния съдийски сигнал.

Златин Боянов заличи пасива на малките „боляри“ в 53-ата минута, когато засече центрира топка отляво. Около четвърт час по-късно Исмаил Ибрямов осигури победата на „виолетовите“ с удар от границата на наказателното поле. В 75-ата минута Славомир Семчев извърши нарушение, рефера му вдигна жълт картон, декорираният отправи реплики към и арбитъра, който извади червения картон. На мястото на отстранения в игра влезе друг футболист на Севлиево. За двата отбора играха почти всичките им налични състезатели.