Локо (ГО) с пореден успех

Локомотив (Горна Оряховица) надигра Янтра (Полски Тръмбеш) с 4:1 в приятелска среща. Селекцията на Лъчезар Русев доминираше през 90-те минути. Имаше шансове и за други попадения, вкара още два гола, но рефера не ги зачете. Десетина минути след началото Даниел-Виктор Кънчев центрира и Николай Иванов стреля неспасяемо в мрежата на доскорошните си съотборници от Янтра. Съдията обаче отсъди засада и резултата остана 0:0. В 28-ата минута Димитър Байдаков владееше топката, спря я на дузпата и този път Николай Иванов откри резултата. 120 секунди преди почивката Байдаков беше спрян с нарушение и Кристиян Райчев вкара дузпата. Малко след почивката Иванов отново се разписа, възползвайки се от центриране на Георги Колев. Иванов вкара и в 57-ата минута след центриране на Райчев, но рефера отново не зачете попадението, маркирайки засада на Байдаков. В 63-ата минута Колев шутира, вратаря на Янтра изби, но с добавката на Байдаков стана 4:0. Ростислав Данчев реализира почетното попадение за тима от Полски Тръмбеш в 70-ата минута. Пропуски за „железничарите“ направиха още 14-годишния Мартин Господинов, Ивайло Велчев, Колев и Райчев.