Генчев: Много глупава грешка допуснахме при гола на Берое

Наставникът на Локомотив (София) Станислав Генчев даде мнението си след равенството (1:1) с Берое в efbet Лига. Бившият полузащитник похвали отбора си за реакцията през второто полувреме на мача, но съжали за гола на домакините във вратата на "железничарите".

Локо Сф изненада Берое в Стара Загора

"Резултатът е реален. През първото полувреме не дадохме много шансове на Берое, но и ние не бяхме достатъчно активно. Много глупава грешка при техния гол, втори мач ни вкарват от статично положение, слабост ни е явно, трябва да работим. Доволен съм от реакцията на отбора през второто полувреме. Миналия мач заслужавахме изразителна победа, не е приятно да нямаш победа, днес отново допуснахме гол от нищо. Според мен ако бяхме повели на Берое, щяхме да излезем победители от мача. Антонио Вутов се надявам през следващата седмица да бъде картотекиран. За Абел Анисе не мога да каже нищо още. Публиката ни подкрепя, доста солидна подкрепа от трибуните получаваме. В "Надежда" още от първата минута влизаме агресивно и както трябва", каза Станислав Генчев.

Снимка: start-photo.bg