Локо (ГО) и Саяна не излъчиха победител

2:2 приключи приятелската среща, играна в град Мъглиж между Локомотив (Горна Оряховица) и Саяна (Хасково). Стана качествен двубой, в който съперниците имаха превес в по едно полувреме. „Железничарите“ започнаха по-добре. В 30-ата минута Милен Савов откри головата им сметка. Попадението падна след бързо изпълнен фаул, но доста по-напред от мястото на нарушението. Илиян Марчев от хасковския тим потърси сметка на рефера за допуснатата неточност и беше отстранен с червен картон. Мястото му веднага зае резервен футболист на Саяна. Само 180 секунди по-късно Ивайло Велчев центрира и Димитър Байдаков удвои преднината на Локомотив. Ахмед Рамадан върна интригата с попадение от фаул. След почивката в игра влязоха доста играчи от двата отбора. 14-годишният Мартин Господинов пропусна да осигури успеха на горнооряховския тим в 85-ата минута, когато излезе сам срещу вратаря. Накрая Спас Милушев изравни с глава.