Янтра (ПТ) победи Локо (Дряново)

Янтра (Полски Тръмбеш) се наложи с 4:2 над Локомотив (Дряново) в приятелска среща. Заслужена победа, която можеше да е и по-изразителна. Християн Кожухаров откри с глава след центриране от корнер в 8-ата минута. След още толкова време Ростислав Данчев подаде на дузпата и Любомир Генчев удвои. Малко след почивката Денис Дачев върна интригата с попадение със задна ножица. Генчев се разписа за втори път в 70-ата минута, когато реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Тони Маречков. Последният завърши с гол самостоятелен пробив отляво в 80-ата минута. Накрая Ахмед Мурат преодоля бранител на Янтра, излъга вратаря и реализира втория гол за Локомотив.