ЦСКА 1948 ІІ и Янтра не излъчиха победител на старта на Втора лига

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 и Янтра (Габрово) завършиха наравно 1:1 в мач от първия кръг на Втора лига

Валентин Йосков даде преднина на "червените", след като бе точен от дузпа в 29-ата минута, а през второто полувреме Иван Василев (67) оформи крайния резултат.

21 ЦСКА 1948 II - Янтра (Габрово)

Домакините започнаха по-активно и на няколко пъти застрашиха противниковата врата, но така и не успяваха да стигнат до гол.

Малко преди да измине половин час игра Kостадин Гаджелов извърши нарушение срещу Атанас Стамболов в собственото си наказателно поле, а главният съдия не се поколеба да посочи бялата точка.

Валентин Йосков се нагърби с изпълнението на дузпата и не сгреши.

След почивката гостите от Габрово заиграха по-добре и това даде резултат в 67-мата минута, когато Иван Василев реализира изравнително попадение. Нападателят бе изведен очи в очи с Александър Маджаров и хладнокръвно го преодоля.

До края на срещата двата отбора потърсиха победата, но така и не успяха да създадат нещо по-опасно пред двамата вратари и по този начин си поделиха по една точка.

В следващия кръг ЦСКА 1948 ІІ гостува на дубъла на Лудогорец, докато Янтра приема Струмска слава.

Снимки: Борислав Цветанов