Ботев и ЦСКА 1948 отново не си вкараха, ВАР запази шансовете на "червените" за Европа - отзивите на живо

Луканов: Чакахме момента си и се възползвахме

Наставникът на Етър Емил Луканов беше доволен от спечелените три точки в днешния мач срещу Монтана. Болярите се наложиха с 1:0 като гости.

„Мачът беше равностоен. През първото полувреме имахме проблеми. Отборът на Монтана играе в коварна схема 3-4-3 и имахме проблеми да противодействаме. През второто полувреме заиграхме 4-4-2 и още в началото на полувремето нещата се получиха. Чакахме си момента и имахме две чисти положения да затворим този мач. Доволен съм от трите точки, но можеше победата да бъде по-изразителна. Променихме начина си на игра и започнахме да ги затваряме добре. Това, че голът падна рано, не означава, че си спечелил мача. Не трябваше да има никакво отпускане. Хубаво е, че създаваме положения. В един момент ще започнем и да ги вкарваме. Искам време да се възстановят контузените футболисти от миналата година. Като влязат всички, конкуренцията в отбора ще се вдигне. Напуснаха ни много хора. Привлякохме нови хора. Не знам дали като качество сегашният отбор е по-добър, но съм сигурен, че е по-солиден. Искам да постигнем целта, която сме си поставили“.