Каргас вкара гол в контрола на ПАОК (видео)

ПАОК завърши наравно 2:2 с АЗ Алкмаар в контрола. Съперникът на Левски във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите дръпна набързо в резултата с 2:0. За гърците се разписаха Андрия Живкович в 5-ата минута и бившият защитник на “сините” Янис Каргас в 13-ата. Централният защитник беше точен с глава, след като се оказа на точното място при изпълнение на корнер.

Нидерландският тим се върна в резултата в 27-ата минута чрез гръцкия национал Евангелос Павлидис. Иман Грифит изравни за АЗ Алкмаар в 72-ата минута.

Левски приема ПАОК на 21 юли в първата среща между двата тима.