Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Пюник и ЧФР Клуж оставиха всичко за реванша

Румънският първенец ЧФР Клуж не успя да стартира с победа в квалификациите на Шампионската лига. При гостуването си на арменския Пюник от първия квалификационен кръг на турнира отборът на Дан Петреску стигна само до 0:0. Бившият халф на ЦСКА - София Карло Мухар беше в групата на ЧФР, но не се появи в игра.

Мачът в Ереван премина равностойно, въпреки по-високата класа на румънците. Пюник действаше с петима защитници и до почивката рядко атакуваше. Когато видяха, че и техният съперник е предпазлив, арменците опитаха няколко интересни контри, но без да застрашат сериозно вратата на Кристиан Балградеан.

Снимка: gsp.ro