Етър удари Добруджа и се стяга за бараж

Етър спечели с 3:2 домакинството си на Добруджа в мач от последния кръг на Втора лига. Уилсон Филипе откри резултата за тима на Веселин Великов още в петата минута с точен удар с глава. В 20-ата минута Юлиян Райков също показа точен мерник с глава и удвои - 2:0. В началото на второто полувреме Моран Мартин се разписа с красив удар.

Към края на мача обаче гостите от Добрич, които ще бъдат част от професионалния футбол и през следващия сезон, се взеха в ръце. В 84-ата минута Денислав Станчев направи 1:3, а в добавеното време Ахмед Адемов намали на 2:3 от дузпа, свирена за игра с ръка в наказателното поле на домакините. Така болярите вече мислят за баража, който може да ги прати в efbet Лига.