Марек се сбогува с професионалния футбол след голово шоу със Струмска слава

Марек спечели с 4:2 домакинството си на Струмска слава в мач от последния кръг на Втора лига. Въпреки успеха дупничани завършват на 17-то място в групата и поради тази причина от догодина ще играят в Югозападната Трета лига. Днешната среща започна отлично за гостите, които поведоха още в 4-ата минута след попадение на Кристиян Слишков. Дупничани обаче се активизираха и в 11-ата Росен Йорданов изравни. Само десет минути по-късно Симеон Димитров осъществи пълен обрат, а в 37-ата минута украинецът Руслан Черненко покачи на 3:1.

Футболистите на Марек не спряха дотук и Александър Близнаков реализира дузпа в 64-ата минута за 4:1. До края на двубоя гостите върнаха едно попадение чрез Томас Добрев в 79-ата минута от дузпа за крайното 4:2.

Марек 4:2 Струмска слава

0:1 Кристиян Слишков (4)
1:1 Росен Йорданов (11)
2:1 Симеон Димитров (21)
3:1 Руслан Черненко (37)
4:1 Александър Близнаков (64 - дузпа)
4:2 Томас Добрев (79 - дузпа)