100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Валентич: Деликатната ситуация в ЦСКА ни се отрази

Наставникът на Ботев (Пловдив) Азрудин Валентич даде мнението си след нулевото равенство с ЦСКА - София. Специалистът призна, че напрежението около “червените” преди срещата се е отразило и на неговите футболисти.

Три греди и нова нула за ЦСКА - София, Ботев Пд на бараж за Европа

"При ЦСКА сега ситуацията е малко деликатна и това се отрази на моя отбор. Това се видя в първите минути, когато имахме проблеми и можехме да загубим там мача. След 15-ата минута вече правихме нещата, които искахме. Всички мислят за плейофа, но аз искам да израстваме като отбор. Ако искаме да играем в Европа, трябва да се справяме по-добре. Никой не ни пита за програмата, нямахме мач 15 дни, странно беше, но трябваше да работим.

Заслужаваме да стигнем плейоф, дойдохме за точки, постигнахме целта си. Имам много футболисти, които висят с картони, трябваше да взема нужните решения и схемата. За плейофа трябва да съхраним някои играчите. ЦСКА 1948 и Берое са много добри отбори, с различен стил. Ние сме добри домакини, но искам още и още от моите футболисти. Надявам се през следващия сезон да бъдем още по-силни. Ще бъде страхотно да се завърнем на нашия стадион, но искам по-добра игра като гост".

Снимка: start-photo.bg