ПАОК и Олимпиакос оставиха всичко за реванша

ПАОК и Олимпиакос не излъчиха победител в първия мач помежду си от 1/2-финала за Купата на Гърция. Двубоят на "Тумба" в Солун остана без голове и приключи при резултат 0:0.

Гостите имаха малшанс и техен гол в 12-ата минута бе отменен. Йоргос Масурас прати кълбото в мрежата на съперника, но се оказа, че е бил в засада и попадението не бе признато за валидно.

В следващите минути обаче ПАОК бе по-активен и пропусна няколко добри възможности чрез Андрия Живкович и Диего Бисесвар.

В крайна сметка голове нямаше и никой от двата отбора не успя да вземе предимство преди реванша, който ще се проведе на 27 април в Атина.

В другия полуфинал Панатинайкос взе минимален успех с 1:0 над Ламия.