Реал Мадрид може да те приключи за 10 минути, предупреди Папу Гомес

Аржентинският играч на Севиля Алехандро Гомес, известен повече като Папу Гомес, се подготвя за тежък сблъсък с Реал Мадрид. В неделя двата тима се срещат в мач от Ла Лига. Известно време севилци бяха единствените, за които се считаше, че могат да бъдат конкуренти на столичани в борбата за титлата, но разликата помежду им вече е 12 точки.

Отборът на Юлен Лопетеги има само една победа в последните си пет срещи, докато Реал вече е на полуфинал в Шампионската лига.

“Наблюдавахме мача на Реал срещу Челси (2:3) в Шампионската лига във вторник - заяви Папу Гомес пред “Марка”. - Този отбор изглежда, че го няма дълго време, но е в състояние после в рамките на 10 минути да те приключи. Същото нещо се забеляза и срещу Пари Сен Жермен. Французите доминираха, след което загубиха. После това се случи и срещу Челси преди дни, когато Реал вкара два гола и се класира напред. Ето защо сега ние трябва да сме внимателни в продължение на 95 минути.

Снимки: Gettyimages