Вернер: Десет минути не ни достигнаха за чудото

Нападателят на Челси Тимо Вернер коментира отпадането от Реал Мадрид в 1/4-финалите на Шампионската лига.

„Изиграхме страхотен мач, но 10 минути ни ни достигнаха, за да се сбъдне чудото“, заяви Вернер, който отбеляза третия гол за своя тим.

Челси загуби първия мач от Реал Мадрид с 1:3. Лондончани водеха в реванша с 3:0, но допуснаха гол 10 минути преди края на редовното време, което доведе до продължения. В продълженията нападателят на Мадрид Карим Бензема отбеляза още един гол. Срещата завърши при резултат 3:2 в полза на Челси, но Реал Мадрид продължава напред с общ резултат 5:4.

На полуфиналите Реал Мадрид ще се изправи срещу победителя от двойката Атлетико-Манчестър Сити.

Снимки: Imago