Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Осасуна засили Алавес към Ла Лига 2 с гол в 92-рата минута

Осасуна излъга с 1:0 Алавес като домакин в мач от 31-ия кръг на испанската Ла Лига. Трите точки на тима от Памплона донесе хърватският нападател Анте Будимир с гол във втората минута на добавеното време. Той бе точен с удар от съвсем близко разстояние. Домакините можеха да реализират попадение и доста по-рано, но в 37-мата минута Рубен Гарсия пропусна дузпа. Стражът на гостите Фернандо Пачеко отрази изстрела от бялата точка на Гарсия. В 73-тата минута пък гол с глава на Будимир бе отменен поради засада.

Осасуна в крайна сметка събра 41 точки и заема 10-о място в класирането, докато Алавес е последен с 22 точки и само някакво чудо може да спаси бившия тим на Благой Георгиев от изпадане в Ла Лига 2.