Кадис отново спря Валенсия в Ла Лига

Намиращият се във форма тим на Валенсия отново се препъна срещу Кадис, записвайки домакинско 0:0 в среща от 30-ия кръг на Ла Лига. Това е четвърти пореден шампионатен двубой между двата състава, в който “прилепите” не успяват да спечелят. Изпуснатите 2 точки днес намаляват шансовете им за класиране за евротурнирите през първенството, но пък на отбора на Пепе Бордалас му предстои финал в турнира за Купата на Испания.

Валенсия разочарова със само един удар в очертанията на вратата за 90 минути, като даже гостите имаха повече положения и дори вратарят на домакините Гиорги Мамардашвили беше избран за “Играч на мача. През първото полувреме нападателят на Валенсия Максимилиан Гомес удари греда.

Равенството е добре дошло за Кадис, който се бори за мястото си в елита.