Дубълът на Септември (София) си свърши работата за едно полувреме срещу Костинброд

Дубълът на Септември (София) се наложи с 3:1 над Костинброд в мач от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига. И трите попадения за домакините паднаха през първата част, когато Илиан Тонов (8’), Димитър Николов (10’) и Мартин Тодоров (34’) бяха точни. Гостите върнаха един гол през втората част, дело на Георги Илиев (56’), но той се оказа недостатъчен.

Така Септември прекъсна негативната си серия от 3 поредни загуби и най-после записа успех. Отборът има в актива си 29 точки и заема 14-ото място. Костинброд от своя страна продължава неубедителното си представяне и вече три двубоя не познава вкуса на победата. Тимът е 17-ти с 25 пункта.