ОФК Костинброд и Пирин (Разлог) си спретнаха зрелищно равенство

Отборите на ОФК Костинброд и Пирин (Разлог) направиха зрелищно равенство 3:3 на стадион “Георги Бенковски” в град Костинброд в мач от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Владимир Каптиев даде аванс на домакините в 11-ата минута, но Петър Попадийн изравни в последните секунди на първата част (45’).

Резултати от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига

През втората част Костинброд вкара нови два гола, дело на Илия Петков и Владимир Каптиев, с което резултатът стана 3:1. Гостите обаче показаха зъби и успяха да изравнят. Николай Хаджиниколов реализира дузпа в 76-ата минута, а секунди преди края Росен Падарев донесе точката на тима от Разлог.

С тази точка ОФК Костинброд събира в актива си 25 точки и заема 17-ата позиция. Пирин от своя страна продължава лошата си серия от 6 поредни срещи без победа, като има 31 пункта и се намира на 11-ото място.