Надежда пречупи дубъла на Септември

Отборът на Надежда (Доброславци) победи с 2:1 дубъла на Септември и продължи със силините си игри през пролетта. Срещата бе от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Резултати от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига

Това бе и четвърти пореден мач без загуба за възпитаниците на Румил Жотев. Домакините поведоха в 8-ата минута след гол с глава на Жулиан Манолов, а гостите изравниха в 68-ата минута от дузпа. Футболистите на Надежда стигнаха до победата след наказателен удар, отсъден за нарушение срещу Жулиан Манолов и реализира капитанът Валентин Миленов в 81-ата  минута.

В класирането Надежда вече е на 13-ото място с 29 точки, а Септември II е на 16-ата позиция с 26 пункта.