Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Георги Костадинов беше награден за 100-те мача с екипа на Арсенал (Тула)

Капитанът на българския национален отбор по футбол Георги Костадинов беше награден с почетен плакет за своя мач номер 100 в руската Висша лига. Церемонията се състоя преди мача на неговия Арсенал (Тула), който обаче направи равенство 0:0 у дома с Ахмат Грозни.

Срещата се разви лошо за тулския отбор, тъй като гостите играха с човек повече през цялото второ полувреме след червения картон на сръбския халф Горан Чаушич, показан дълбоко в допълнителното време на първата част. Това усложни доста работата на халфовете и Костадинов, които останаха 4 вместо планираните 5. Полузащитникът започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути.

Домакините са на 13-о място в класирането с актив от 21 точки, докато Ахмат е на седмата позиция с 32 точки след 23 двубоя в руския шампионат.