Българите от SKADE отнесоха полски гранд

Отборът на SKADE постигна категоричен успех с 2:0 (16-14, 16-7) над полския гранд Wisla Krakow в мач от плейофите на Pinnacle Winter Series 3. Българските геймъри направиха много силен мач, с който си гарантираха място на четвъртфиналите срещу шведските легенди от Dignitas.

Първата карта, която беше Mirage, се разви доста равностойно, но изключителните отигравания на Денислав "dennyslaw" Димитров със снайпера бяха достатъчни, за да може българският състав да затвори мапа.

Изборът на SKADE очаквано бе Overpass. На тази карта играчите, водени от Николай "pNshr" Паунин имат почти 82% победи в последните три месеца. Разликата в класите си пролича силно, като българите загубиха само седем рунда.

Магическото дуо Денислав Димитров и Алекс Петров в този мач бе неудържимо, като двамата завършиха с 45-28 и 47-29.

Снимка: V4 Future Sports Fest