Артета: Арсенал става сила

Мениджърът на Арсенал Микел Артета похвали футболистите си след победата с 3:2 в гостуването срещу Уотфорд в неделя. Това беше четвърти пореден успех в полза на "артилеристите", които заемат четвъртото място във временното класиране.

Арсенал измести Ман Юнайтед и вече е в топ 4 след вълнуващ двубой с пет гола срещу Уотфорд

"Ставаме все по-добри. Разбирателството между футболистите се подобрява. Трябваше да реализираме повече попадения днес. Виждам желание за подобрение в тренировките във всеки изминал ден. Играчите се наслаждават на времето заедно. Успяваме да печелим мачовете и това също е важно.

Позволихме някои опасности пред нашата врата и не се представихме на възможно най-добро ниво в отбрана. Всеки един мач е много важен, а сега ни предстоят три последователни ключови двубоя", заяви Артета през БиБиСи Спорт.

Следващите противници на лондончани са Лестър, Ливърпул и Астън Вила.